Annelinna Keskus 9.00 - 23.00

Annelinna Keskuse II etapp!

Annelinna Keskus asub Tartu linnas aadressil Kalda tee 43, mis asub Annelinna ja Ihaste arenevate elurajoonide vahetus läheduses. Nimetatud piirkonnas elab ca. 1/3 Tartu elanikkonnast s.o. ~30 000 inimest. Jõudsalt areneb ka elamuehitus Luunja vallas, mida võib pidada samaks piirkonnaks. Kalda teed kasutab liiklemiseks enamus loetletud piirkondade elanikke. Samuti on keskuse vahetus läheduses uus Ringtee sild ning mahasõidud mis suurendavad oluliselt keskuse külastatavust.

Hetkel on keskuses kaubanduspinda 6000 m2 ja ankurrentnikuks Lõuna-Eesti suurim Selver (hypermarket). Keskust külastab päevas sõltuvalt nädalapäevast keskmiselt 3500 inimest. II etapiga lisandub keskusele ~ 4000 m2 pinda. Juba alates 2018 aasta sügisest, mil laienduse valmimine planeeritud on, alustab keskuses tööd nii spordiklubi MyFitness kui ka ITEK elektroonikapood.

 
Lisatud pilt on illustratiivne ja eskiisi tasemel. Lõplikud plaanid kujunevad välja projekteerimise käigus, arvestades suuremate üürnike soove ja vajadusi.